Jak probíhá terapie u nás?

09.02.2021

O tom, co můžete očekávat od naší společné spolupráce a jak to všechno probíhá.

Většina klientů nás najde přes webové stránky nebo jsme jim doporučeni. Potom, co si projdou web a dává jim smysl, že by naše spolupráce mohla fungovat následuje nulté setkání, nebo-li telefonická schůzka, která je v rozsahu 15-30min

Ideální je napsat předtím vybranému terapeutovi sms zprávu nebo na whatapp, že byste měli o nultou schůzku zájem, následně spolu sladíte termíny.

Cílem nulté schůzky je zjistit, s čím přicházíte, co byste od terapie očekávali. Domluvíte se na rozsahu spolupráce, formě platby a zároveň zjistíte, jestli si sedíte i po té lidské stránce.

Jestliže se domluvíte s terapeutem či konzultantem na společné spolupráci, domlouváte si následně osobní či online schůzku, kde už konkrétně pracujete na tom, s čím potřebujete pomoci.

Běžný rozestup mezi setkáními je 14 dní, v případě, že potřebujete pracovat intenzivněji, je možné se ze začátku terapie domluvit na setkání 1x týdně.

Spolupráce s terapeutem či konzultantem končí ve chvíli, kdy naplní zakázku mezi ním a klientem a klient už zvládáte svůj život bez podpory. 

To, jak vše funguje zjišťujeme přibližně za 3 měsíce od poslední schůzky s terapeutem/konzultantem na refresh schůzce či telefonátu. Samozřejmě je možné nám zavolat kdykoli mezi tím  a domluvit se na další spolupráci nebo jednorázové konzultaci.

Jestliže se chcete objednat, vyberte si mezi našimi terapeuty