Karlínský den pro duševní zdraví

12.09.2023

Minulý týden jsme měli tu čest se podílet ve spolupráci s Českou asociací pro psychoterapii na Karlínském dni duševního zdraví. Prezentovali jsme naši platformu Terapeutická klinika, která je připravena pomoci těm, kteří se cítí ztracení ve svých vlastních myslích.

S návštěvníky jsme diskutovali o různých trápeních, odpovídali na otázky ohledně duševního zdraví a péče o něj. Rozdávali jsme také časopisy Psychologie od nakladatelství Portál, které se věnují duševnímu zdraví a pohodě.

Tento den byl pro nás plný hlubokých a smysluplných rozhovorů, které nám připomněly, jak je důležité mluvit o duševním zdraví a jak tato témata ovlivňují náš každodenní život.

Chtěli bychom poděkovat České asociaci pro psychoterapii za tuto příležitost a především vám všem, kteří jste přišli a podělili se o své příběhy. Je důležité si uvědomit, že nejste sami a že existuje pomoc.

Pokud se cítíte osamělí nebo ztracení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. A pokud znáte někoho, kdo by mohl z našich služeb těžit, bude rádi, když mu na nás předáte kontakt.