Reference

Děkuji Gábi za pomoc při mém osobním růstu jako Matky, Manželky a Ženy. Díky našim rozhovorům dokážu lépe pochopit, jak rozvíjet vztah se svým mužem a dětmi. Jak jim více naslouchat a méně rozkazovat. Jak ostatním vyjádřit, co bych si přála, místo musíte udělat. Díky vám si více vážím pozitivních změn a dokážu slevit ze svých nároků jak na sebe, tak ostatní kolem a s daleko lepším výsledkem, než bych vůbec doufala. Děkuji vám a přeji hodně pracovních úspěchů. 

podnikatelka

Gábina nám velice pomohla a dala prostor, abychom si sami došli k řešení, jak si poradit jako rodiče ve složitém období naší dcery. Rozhovor dcery s Gábinou byl tak přirozený a přitom neuvěřitelně posunující nás obě, jak mou dceru tak mě jako Matku. Díky Gábině, se naše dcera přestala bát a vidí před sebou jen další výzvu, kterou zvládne, a to jí udělá daleko odolnější a silnější. Mám velkou radost při pohledu na naší usmívající se dceru, ze které se postupně stává mladá sebevědomá žena. 

maminka dospívající slečny

 Paní Gábina je naprosto úžasná terapeutka. Cestou k ní se necítím většinou nejlépe, ale od ní pokaždé odcházím s úsměvem na tváři a cítím se mnohem lépe. Vždy mi předá pozitivní energii, ze které pak čerpám ještě několik dní. Také se mi moc líbí zázemí, kde terapie probíhá, dokážu se uvolnit a všechno to napětí a stres jdou ihned stranou. Jsem moc ráda, že mám to štěstí a mám právě ji, moc mi pomáhá a já se moc těším na další sezení.😊

studentka VŠ

Nejlepší psychoterapeutka, vždy odcházím s úsměvem na tváři. ❤️ Protože to vždy skvěle zakončíme bez ohledu na rozebírané téma.
Jo a ještě jedna boží věc! Před začátkem terapie mi vždy paní Gábina (jo, ta skvělá psychoterapeutka) dává možnost si vybrat jaký chci čaj, anebo jestli mi má udělat kávu. Je to hezu. Člověk se pak cítí mnohem lépe. 

studentka VŠ

Vše naprosto v pořádku. Nalezení a řešení problému a vedení celou dobu :)

telefonní operátor

Paní Gábina mi pomohla uvědomit si, že můj život nemusí být tak mizerný, jaký jsem měla pocit, že je. Nejprve jsem nevěděla, co očekávat, ale nyní se na každou terapii těším a po odchodu se cítím, jako bych mohla dokázat vše, což si zamanu. Pomohla mi znovu nalézt sebevědomí. Vždy si mě vyslechne a dává mi cenné rady.

supervizorka