Zažij terapii!

30.08.2022

V rámci dnů Týdnů pro duševní zdraví, které probíhají od 10. září do 10 října 2022 jsme pro Vás připravili příležitost Zažíj terapii!

Chceme tak poukázat na nesmyslnost předsudků, která panuje vůči péči o duševní zdraví a lidem, kteří využívají terapeutické služby. Když si zlomíte ruku, jdete k lékaři a přijde Vám to samozřejmé. Když se ale necítíte psychicky dobře, přemýšlíte nad tím, zda vyhledat odbornou pomoc. Co na to řekne Vaše okolí? Jak mi vůbec může terapeut/tka pomoci? Kde hledat?

To jsou nejčastější otázky, které si  pokládají i naši klienti. Odpovědi na ně můžete najít v Otázky a odpovědi, přečíst si náš článek Odvaha nebo ostuda? nebo si dovolit Zažít terapii!

K jednotlivých terapeutům se můžete objednat přes náš kontaktní formulář, kde zaškrtnete Zažij terapii!

Terapie může probíhat osobně v Praze a Ostravě nebo online.

Konkrétní terapeut/tka se Vám ozvou telefonicky nebo emailem a domluví se s Vámi na podrobnostech. Setkání je jednorázové a jeho cena je 300 Kč. Částku posíláte na účet konkrétního terapeuta dopředu, před domluveným setkáním. Pokud takto neučiníte, nabídneme tento termín jinému zájemci. Kapacita těchto setkání za zvýhodněných podmínek je omezena.

V případě, že budete chtít pokračovat, platí ceny uvedené v ceníku našich služeb.

Těšíme se na Vás :-)